“Gənclik Mall” TM-də yerləşən “CinemaPlus” premium kinoteatrında səbirsizliklə gözlənilən “Marvel” kinoşirkətinin “Qisasçılar: Final” filminin ulduzlu nümayişi baş tutub.
Bu axşam möhtəşəm qonaqlar arasında aktyorlar Müşfiq Şahverdiyev, İslam Mehrəliyev, Taleh Yüzbəyov, Əlixan Rəcəbov, Elvin İbrahimzadə, ifaçılar Malik Kələntərli, Nura Suri, Səidə Sultan, yazıçı Nərminə Məmmədzadə və Azərbaycan Respublikasının Xalq Artisti Faiq Ağayev olmuşdular.
Filmin rejissorları Co Russo və Entoni Russodur.
Baş rollarda Robert Dauni-kiçik, Kris Evans, Mark Rufallo, Kris Hemsvort, Skartlett Yohansson, Ceremi Renner, Don Cild, Pol Radd, Bri Larson, Karen Gillan, Danay Qurira, Bredli Kuper və Coş Brolin yer alıb.
Film haqqında qısaca: Qisasçılar komandasının sağ qalan üzvləri və onların tərəfdaşları qüdrətli Tanos titanının dağıdıcı fəaliyyətini dayandırmağa kömək edəcək yeni plan hazırlamalıdırlar. Tarixin ən böyük miqyaslı və faciəli döyüşündən sonra onlar səhv edə bilməzlər.
Tədbirin təşkilində dəstək göstərmişdilər: Red Bull, Carlsberg Azerbaijan pivə istehsalı zavodu, Ideal Perfumery və Paco Rabbane kosmetikası.

Premium cinema theater "Ganjlik Mall CinemaPlus" held the celebrity-invited screening of action film "Avengers: Endgame", produced by Marvel studios.
The well-known guests, such as actors Mushfig Shakhverdiyev, Islam Mehreliyev, Taleh Yuzbeyov, Alikhan Rajabov, Elvin Ibrahimzadeh, singers Malik Kalantarli, Nura Suri, Saida Sultan, author Nermin Memmedzade and People’s Artist of Azerbaijan Republic Faig Aghayev made an appearance at this event.
Directors: Joe Russo, Anthony Russo.
Starring: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan, Danai Gurira, Bradley Cooper and Josh Brolin.
Synopsis: Remaining members of Avengers team and their allies have to figure out new plan, which will help to stand against the destructive actions of powerful Titan Thanos. They can’t make a mistake after the most massive and tragic battle of history.
The organization of event was supported by: Red Bull, Carlsberg Azerbaijan brewery, Ideal Perfumery and Paco Rabanne cosmetics.