CinemaPlus kinoteatrında “Pərdəarxası” filminin xüsusi nümayişi baş tutub!
Tədbirdə filmin rejissoru Emil Quliyev, aktyorlar Hikmət Rəhimov, Azər Aydəmir, Arzu Abdulova və çəkiliş komandası iştirak edib.
Fotoçəkiliş "ArtEast" reklam agentliyi tərəfindən həyata keçirilib.
Film haqqında qısa məlumat: İnşaat şirkətində satış meneceri olaraq çalışan Həsən (33) və arvadı Sevda (30) uzun müddətdir uşaq sahibi ola bilmirlər. Həsən həkim müayinəsindən sonra özünün qısır olduğunu öyrənir. Amma kişiliyinə xələl gəlməsindən çəkinən Həsən bu məlumatı həyat yoldaşından gizlədir. Problemin Sevdada olduğunu düşünən Həsənin anasının israrıyla müalicə üçün bir kənddə yaşayan ara həkiminin yanına gedirlər.

The event was attended by the director of the film Emil Guliyev, actors Hikmet Rahimov, Azer Aydemir, Arzu Abdulova and a film crew.
Photoshoot was made by advertising agency "ArtEast".Briefly about the film: Hasan 33 years old, who works as a sales manager in a construction company, and his wife Sevda 30 years old have long been unable to have children. After being examined by a doctor, Hassan is informed that he is infertile. But fearing to harm his status in society, he hides this information from his wife. At the insistence of Hassan's mother, who thinks that the problem is in Sevda, they go to the doctor from the old village for treatment.