“Gənclik Mall” TM-də yerləşən “CinemaPlus” premium kinoteatrında uşaqlar üçün “Sonik 2 kinoda” filminə həsr olunmuş şou proqram keçirilib.
Tamaşanın mərkəzində hər tərəfdən uşaqların əhatəsində olan “Fam Party Baku” uşaq bayramları təşkilatının böyük Sonik personajı var idi. Onlar onunla rəqs edib, şəkil çəkdirirdilər. Nail Nəzərovun komandası balaca qonaqlara şarlardan fiqurlar hədiyyə edib, rəssam isə onların üzlərinə müxtəlif şəkillər çəkib.
Uşaqlar müsbət emosiyalar aldılar və daha sonra “Sonik 2 kinoda” filminə baxmağa getdilər.
Sega tərəfindən nəşr olunan video oyun franşizasına əsaslanan 2022-ci il istehsalı olan döyüş-macəra komediya filminin rejissoru Ceff Faulerdir.
Baş rollarda Ben Şvarts, İdris Elba və Cim Kerri.
Film haqqında qısa məlumat: Green Hills-də məskunlaşan Sonik, əsl qəhrəmanın bütün xüsusiyyətlərinə sahib olduğunu sübut etməyə çalışır. Qəhrəmanlıq sınağı isə tez qarşısına çıxır: Dr Robotnik yenidən hiylə qurur. Bu dəfə - sirli tərəfdaşı Naklz ilə.
Foto və video çəkilişləri “Light in Black” kreativ şirkəti təqdim edib.
“CinemaPlus” hər zaman öz tamaşaçılarını parlaq və əvəzolunmaz tədbirlərlə sevindirməyə və uşaqlar üçün əsl bayram təşkil etməyə hazırdır!

In the premium class cinema "CinemaPlus" located in the shopping center "Ganclik Mall", a show program dedicated to the film "Sonic 2 in Cinema" was organized for the children.
from the organization of children's holidays "Fam Party Baku", which was surrounded by children from all sides. They danced and took pictures with her. The team of Nail Nazarov gave figurines from balloons to the little guests, and the artist painted different images on their faces.
The children were charged with positive emotions, and then they went to enjoy watching the movie "Sonic 2 in the cinema."
Director of the film of the 2022 action-adventure comedy based on the Sega video game series is Jeff Fowler.
Starring characters are Ben Schwartz, Idris Elba and Jim Carrey.
Briefly about the film: Settling in Green Hills, Sonic seeks to prove that he has all the makings of a real hero. And the heroic test is not long in coming: the villainous Dr. Robotnik is plotting again. This time - with a mysterious partner Knuckles.
Photo and video shooting had been provided by the creative company "Light in Black".
"CinemaPlus" is always ready to delight its viewers with bright and unique events and organize a real holiday for children!