“Gənclik Mall” TM-də yerləşən “CinemaPlus” premium kinoteatrında “Forsaj” franşizasının onuncu və final hissəsinin misilsiz küçə yarışçısı Dominik Toretto və komandası haqqında bəhs edən filmin premyeradan öncə nümayişi baş tutub.
Həmişə olduğu kimi, bizi dəbdəbəli avtomobillər, yüksək sürət və inanılmaz dərəcədə təhlükəli sərgüzəştlər gözləyir.
Nümayişə şou-biznes ulduzları, tanınmış jurnalistlər, blogerlər və iri təşkilatların sahibkarları dəvət olunub.
Qonaqlar üçün maraqlı sürpriz hazırlanıb. Onlar özlərini filmin qəhrəmanları obrazında sınayıb, oyun simulyatorlarına minib avtomobilin sürətini hiss ediblər. DJ-in lazer işıqlarının parlaq işıq effektləri və kinoteatrın dekorasiyası gecə yarışı atmosferi yaradıb.
Filmdən sonra qonaqlar müzakirə etdilər. Heyrətamiz çəkiliş və inanılmaz dərəcədə realist xüsusi effektlər, gözlənilməz süjet dönmələri və həmişə olduğu kimi əla aktyor heyəti - Vin Dizel, Ceyson Momoa, Mişel Rodriqes, Şarliz Teron və s. hamını heyran edib.
Filmin rejissoru Lui Leteryedir.
Filmin baş sponsoru “Mazda” avtomobil şirkətidir. Tədbirin təşkilində Brand Media Groups, “Bolşoy Prazdnik” event şirkəti, RG Simulation VR Zone, “MADO” restoranı, foto və video “Light in Black” kreativ şirkəti, super-premium pivə “Kronenbourg 1664 Blanc” və Red Bull dəstək göstəriblər.
Mayın 18-dən etibarən “CinemaPlus” kinoteatrlar şəbəkəsində ən çox gözlənilən blokbasterlərdən biri3 dildə: rus, ingilis və türk dillərində nümayiş etdirilir. Həmçinin, “Forsaj 10” filminə Azərbaycanda ən son 4DX texnologiyası ilə Dəniz Mall-da yerləşən CinemaPlus-da baxmaq olar.

The latest "Fast X" in CinemaPlus - PHOTO\VIDEO
The pre-premiere screening of the tenth final part of the Fast X” film franchise, which tells the story of the incomparable street racer Dominic Toretto and his team, took place at the premium cinema "CinemaPlus" located in the "Gənclik Mall" shopping center. And, as always, it will not do without luxury cars, crazy speed, adrenaline rush and incredibly dangerous adventures.
Show-business stars, well-known journalists, bloggers, leading specialists and entrepreneurs of large organizations had been invited to the show.
There was a surprise prepared for the guests. They were able to participate in the heroes of the film: ride on game simulators and really feel the sensations of car drifting. The sparkling and shining lighting effects of the DJ's laser lights and the décor of the cinema created the atmosphere of night racing.
After watching, the guests noted the scale of the picture: stunning shooting and incredibly realistic special effects, unexpected plot twists, and, as always, an excellent actors - Vin Diesel, Jason Momoa, Michelle Rodriguez, Charlize Theron and others.
The film is directed by Louis Leterrier.
The main sponsor of the film is the automobile company "Mazda". Support in the organization of the event was provided by: Brand Media Groups, Décor Company "Big Holiday", RG Simulation VR Zone, Restaurant “MADO”, photo and video was provided by creative company "Light in Black", super-premium beer ”Kronenbourg 1664 Blanc” and "Red Bull".
From May 1 to May 8, everyone can see one of the most anticipated blockbusters in the chain of cinemas “CinemaPlus” in 3 languages: Russian, English and Turkish. Also, you can watch the movie "Fast X" at the "CinemaPlus", located in the "Deniz Mall" shopping center with the latest 4DX technology in Azerbaijan.