“CinemaPlus” kinoteatrlar şəbəkəsi dekabrın 13-dən “King’s Man: Başlanğıc” filminin nümayişinə başladı. Bu, bəşəriyyətin xeyrinə gizli fəaliyyət göstərən super-casus təşkilatın yaranmasının hekayəsidir.
Baş rollarda Reyf Fayns, Xarris Dikinson və Cemma Arterton.
Filmin rejissoru Mettyu Von. Müddəti 145 dəqiqə. Yaş həddi 18+
Film haqqında qısa məlumat: Korrupsioner siyasətçilərin və kriminal dahilərin qorxunc ittifaqı dünyanı milyonlarla insanın həyatına son qoya biləcək müharibənin astanasına aparır. Problemi həll etməyə və yaramazları dayandırmağa hazır olan yalnız bir adam var.
“Qışqırıq” qorxulu film
“CinemaPlus” kinoteatrlar şəbəkəsində ABŞ istehsalı olan “Qışqırıq” qorxulu filmin nümayişi başlayır.
Filmin rejissorları Mettyu Bettinelli və Tayler Cillet. Baş rollarda Melissa Barrera, Kayl Qalner və Meyson Qudinq. Müddəti 130 dəqiqə. Yaş həddi 18+
Film haqqında qısa məlumat: Sakit Vudsboro şəhərini sarsıdan bir sıra amansız qətllərdən 25 il sonra, daha bir manyak Kabus üz maskasını taxmağa çalışacaq və keçmişin təhlükəli sirlərini açaraq bir qrup yeniyetməni təqib etməyə başlayacaq...
“Nalan” komediyası
“CinemaPlus” kinoteatrlar şəbəkəsində Türkiyə istehsalı olan “Nalan” komediyasının nümayişi baş tutur.
Filmin rejissoru Fatih Mutlu. Baş rollarda Açelya Topaloğlu, Sergen Deveci və Berna Koraltürk. Müddəti 126 dəqiqə. Yaş həddi 6+
Film haqqında qısa məlumat: Səhər verilişinin məşhur aparıcısı Nalan qəzadan sonra 2 ildir ki, verilişinə fasilə verir. Fasilədən sonra verilişinə yenidən başlamaq qərarına gələn Nalanın ilk qonaqlarından biri də keçmiş sevgilisi, reper Tələt olub. Amma Nalanda canlı yayım başlayandan az sonra nəsə baş verir: ona sual verəndə istər-istəməz fikirləşdiyinin əksini deyir.

Super-spy thriller “King's Man: The beginning” at the CinemaPlus
On December 13, the chain of the cinemas “CinemaPlus” will start screening the movie “King's Man: The Beginning”. This is the story of the birth of a secret organization of super spies that secretly acts for the benefit of mankind.
Starring characters are Ralph Fiennes, Harris Dickinson and Gemma Arterton.
The film is directed by Matthew Vaughn. Duration of the film is145 minutes. Age limit is 18+
Briefly about the film: A terrifying alliance of corrupt politicians and criminal masterminds brings the world to the brink of a war that could cost millions of lives. And there is only one person who is ready to accept the challenge and stop the villains. Get ready to discover the origins of the most stylish intelligence agency in an action-adventure movie “King's Man: The beginning”.
Horror movie "Scream"
The horror film "Scream" produced in US starts in the chain of the cinemas "CinemaPlus".
The film is directed by Matthew Bettinelli and Tyler Gillett. Starring characters are: Melissa Barrera, Kyle Gallner and Mason Gooding. Duration of the films is 130 minutes. Age limit is 18+
Briefly about the film: 25 years after a series of brutal murders rocked the quiet town of Woodsboro, another maniac will put on the Ghostface mask and begin to
Comedy film "Nalan"
The comedy film "Nalan" produced in Turkey starts screening in the chain o the cinemas "CinemaPlus".
The films is directed by Fatih Mutlu. Starring characters are: Acelya Topaloglu, Sergen Devedji and Berna Koralturk. Duration of the film is 126 minutes. Age limit is 6+
Briefly about the film: Nalan, a famous morning show host, takes a break from her program for 2 years after an accident. One of the first guests of Nalan, who decided to start her program again after the break, was her ex-boyfriend, rapper Talat. But shortly after the start of the live broadcast, something wrong happens in Nalan: when she is asked a question, she involuntarily says the opposite of what she thinks.