Dekabrın 28-də İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi ilə, Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA)-nın təşkilatçılığı ilə tədbir keçirilib.
Tədbirdə 2023-cü ildə uğur qazanmış 14 sahibkara dövlət qurumlarının rəhbər şəxsləri tərəfindən müxtəlif nominasiyalar üzrə “Dayaq” mükafatı təqdim edilib.
Qeyd etmək istərdik ki, “Dayaq” mükafatı “CinemaPlus” kinoteatrlar şəbəkəsinin Müşahidə Şurasının sədri Zaur Darabzadə Azərbaycan Respublikasının gənclər və idman naziri Fərid Qayıbov tərəfindən təqdim olunub.

CinemaPlus received the "Dayaq" Award
On December 28,the event took place which was organized by the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA) with the support of the Ministry of Economy.
At the event, 14 successful leaders of 2023 were presented with various "Dayaq" Award nominations from the heads of government agencies.
We would like to note that the “Dayaq” award was presented to the Chairman of Supervisiory Board of the CinemaPlus cinema chain Zaur Darabzadeh by the Minister of Youth and Sports of the Republic of Azerbaijan - Farid Gaibov.