“Gənclik Mall” TM-də yerləşən “CinemaPlus” premium kinoteatrında Agent 007 pərəstişkarlarını möhtəşəm sürpriz gözləyirdi. Ceyms Bondun " Ölmək vaxtı deyil " filminə bilet alan tamaşaçılar üçün "Bolşoy Prazdnik" şirkətindən dekorasiya təşkil edildi.
Ceyms Bond filmlərinin saundtrekləri də daxil olmaqla məşhur filmlərin mahnılarını ifa edən “Avanqard” Kamera Orkestrinin konserti tədbirə xüsusi bir atmosfer bəxş etdi.
Baş qəhrəmanın obrazı foto və video çəkilişlərində fəal iştirak etdi və "Light in Black" kreativ şirkətinin xüsusi ssenarisi əsasında videoda da rol aldı.
Ceyms Bondun makiyajını “Make-up Academy” peşəkar məktəbinin müəllimi Natalya İsmaylova etdi. Kostyumu aktyora "Emiland" şirkəti təqdim edib.
Filmin rejissoru Keri Fukunaqa. Baş rollarda Ana de Armas, Deniel Kreyq və Lea Seydu.
Film haqqında qısa məlumat: Ceyms Bond xəfiyyəlik xidmətindən ayrılıb və Yamaykada sakit həyat tərzi sürür. FTB-dən olan köhnə dostu Feliks Leyter adadan kömək istədiyi zaman isə hər şey dəyişir. Qaçırılan alimi xilas etmək missiyası düşündüyündən də təhlükəlidir. Bond təhlükəli texnoloji silahlarla silahlanmış məxfi bir cani tərəfindən tələyə salınır.

A wonderful surprise awaited the fans of Agent 007 at the premium cinema "CinemaPlus" located in the shopping center "Ganjlik Mall". "Big Holiday" company organized a decor for spectators who bought the tickets for the James Bond film "No Time to Die".
A concert by the Chamber Orchestra “Avangard” performing songs from famous films, including the soundtracks of James Bond films, gave the event a special atmosphere.
The image of the main character took an active part in photo and video filming, and also played a role in the video according to a special scenario from the creative company "Light in Black".
The makeup of James Bond was made by Natalya Ismayilova, a teacher of the professional makeup school “Make-up Academy”. The costume was provided to the actor by the "Emiland" company.
The director of the film is Keri Fukunaka. Starring characters are Ana de Armas, Daniel Craig and Lea Seydoux.
Briefly about the film: James Bond retired from intelligence and leads a quiet life in Jamaica. But everything changes when old friend from FBI Felix Leiter asks the island for help. The mission to rescue a kidnapped scientist was more dangerous than he thought. Bond falls into the trap of a secret villain armed with dangerous technological weapons.